1986 Yılında kurulmuş olan Martı Denizcilik Iveco Aifo ve Mitsubishi ve deniz motorları, jeneratör ve güç sistemleri, şanzıman ve pervane endüstriyel ürünler satışı ve satış sonrası servis , yedek parça hizmetleri vermektedir.

     Martı Denizcilik  olarak sektöre sunduğumuz Iveco Aifo, Mıtsubıshi jeneratör ve güç sistemleri endüstriyel motorları, Kobelt kontrol sistemleri, sdmo jeneratör dünyada satılan modellerle aynı kalite ve teknolojide CE belgeli olup ISO 9001 Kalite güvencesine sahiptirler.

     Ana prensibi servis ve yedek parça hizmetini verebildiği en ekonomik makina ve ekipmanı sektöre sunmak olan Martı Denizcilik uzman satış kadrosu , eğitimli servis personeli ve İstanbulda yerleşik Hitachi Mitsubishi ve Iveco Motors  uzmanları ile 24 saat 365 gün telefonunuz kadar size yakın iş ortağınızdır.

     Değerlerimiz
• Etkin mühendislik becerisi ile en son teknoloji ürünleri müşterilere sunmak,
• Üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en yüksek katma değeri sağlamak,
• Çalışanların gelişimine katkı sağlayarak çalışılması tercih edilen bir işyeri oluşturmak,
• Sürekli verimli ve yenilikçi olarak iş sonuçlarını iyileştirmektir.

     Vizyonumuz
• Martı Denizcilik vizyonu, sahip olduğu teknik bilgi, müşteri yaklaşımı ve insan kaynakları ile makina ve ekipman konusunda müşterilerine değer katan, bölgenin en büyük ve en başarılı şirketi olmaktır.

     Misyonumuz
• Martı Denizcilik misyonu, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmeti, en uygun, kaliteli ve ihtiyaçlara özel şekilde vererek müşterilerinin bağlılıklarını sağlamak, ürün ve hizmet gamını sürekli geliştirerek, sürekli büyümektir.
 
 
 
Bu sayfa en iyi IE7.0 ve üzeri tarayıcılarda, 800*600 çözünürlükte görüntülenebilir.
Copyright 2007, Tüm Hakları Martı Denizcilik ve Turizm San. Tic.Ltd. Şti.'ne aittir.
Design By TM